Ahsen Metal Firmamızı Tanıyın

Kuruluş.

AHSEN METAL LTD.ŞTİ. olarak 2011 yılında İZMİR Karabağlarda faaliyetine başlayan firmamız her geçen gün hızla ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir. 

İnşaat Sektörü.

2014-2016 yılları arasında inşaat sektöründe de hizmetimiz başlamıştır. İnşaat sektöründe topraklama hattı malzemeleri ve kablo kanalı imalat ve satışı ile gelişimimiz devam etmiştir.

İmalat.

Galvanizli destek sacı alım satımı ile başlayan faaliyetimiz talepler doğrultusunda bizi imalata doğru götürmüştür. 2014 Yılında İZMİR Çiğli Atatürk Organize Sanayi bölgesinde 2500 metrekare kapalı alan fabrikamızda DESTEK SACI imalatı ile pvc grubuna hizmet vermeye devam etmiştir.

Hırdavat Sektörü.

2016 yılında Hırdavat sektörüne de hızlı bir giriş yaparak Türkiye de Beyaz Çekmece Ray imalatı yapan üç firmadan biri olmayı başarmıştır.

Fabrikamızdan Görüntüler

Videoyu oynat

Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Ürünü Uygun Fiyata Sunmak Temel Düsturumuzdur.

BAŞARI

2016 yılında Hırdavat sektörüne de hızlı bir giriş yaparak Türkiye de Beyaz Çekmece Ray imalatı yapan üç firmadan biri olmayı başarmıştır.

HEDEFLERİMİZ

Hedefimiz her daim istikralı fiyat politikası ve ürün kalitesi ile müşterilerine hizmet vermek olmuştur.

BÜYÜME

2021 yılı içerisinde hammadde satışlarımızla firmamızı daha da güçlendirmiş olup emin adımlarla büyümeye devam etmekteyiz.

AHSEN METAL LTD.ŞTİ

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

Çiğli İzmir